niedziela, 29 września 2013

94 dni na realizację celów.

Czy jest coś gorszego niż porażka? Tak, klęska na oczach tych wszystkich, którzy na Ciebie liczyli. 
Wracam z powrotem, nie liczę, że przyjmiecie mnie z otwartymi rękoma, bo zawiodłam, znowu. Ale postanowiłam, że zmierzę się ze swoimi słabościami jeszcze jeden raz, bo dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą!

Do końca 2013 roku pozostały dziewięćdziesiąt cztery dni. Przez te najbliższe miesiące chcę uczynić wszystko, by odhaczyć najważniejsze postanowienie na mojej liście, a mianowicie, schudnięcie. 94 dni i 14 kilogramów do zrzucenia.Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko uwierzyć i zacząć działać!

Postanowiłam, że ten blog będzie zbiorem informacji, które posiądę wracając do zdrowia i moim osobistym dziennikiem. Każdy dzień, po kolei będę zapisywać. Za trzy miesiące widzimy się w innym składzie: ja i moje 64 kilogramy. Nie będzie idealnie, ale będzie blisko ideału.

Dajmy sobie jeszcze jedną szansę. :)


Do jutra,
Marta

5 komentarzy:

 1. tylko 94 dni do konca roku? heh, niby dużo ale jednak tak malo jeśli chodzi o poważne zmiany w życiu. ja też walczę z wagą i też ciągłe upadki... ale najważniejsze to podnieść tyłek z ziemi, otrzepać sie i walczyc dalej :-) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie poddawaj się, walcz od początku aż dojdziesz do celu! Będę obserwować Twoje codzienne zmagania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja sie chętnie przyłącze! Razem raźniej, tym bardziej po wszystkich tych porażkach. Waże obecnie 78kg ;( A rok temu ważyłam 61 wiec możesz sobie wyobrazić moja rozpacz.... Trzymam kciuki i będę uważnie obserwować!

  OdpowiedzUsuń