czwartek, 18 kwietnia 2013

Nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Nie jest dobrze, ale mogłoby być gorzej. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. 

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie moja okrutna pokusa jedzenia słodyczy! Dlaczego jedzenie musi mieć smak, który bez względu na wszystko mi odpowiada? 
Jutro podejmuję wyzwanie, mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować nie w jednej setnej, ale w stu procentach! A wyzwanie brzmi - NIE PODJADAM. JEM CO 3 GODZINY. PIJĘ 2 LITRY WODY. Dokładnie za tydzień w piątek będzie blogowa spowiedź. Trzymajcie za mnie kciuki i okażcie wiarę, że coś może mi się udać, bo ta jest u mnie na wyczerpaniu!

fit, girl, legs, shorts
favim.com

Make Myself Slim.

3 komentarze:

  1. Powodzenia i napiszę odrazu, że "NIE PODJADAM. JEM CO 3 GODZINY. PIJĘ 2 LITRY WODY." Gdy tylko się bedziesz tego trzymała, do tego ćwiczyła to efekty będą tak piorunujące i szybkie , że sobie nawet nie wyobrażasz ... można zobaczyć moją metamorfozę 2 post na moim blogu KLIK W NICK :)

    pozdrawiam i życzę powodzenia !

    OdpowiedzUsuń
  2. Też miałem na początku duży problem z odstawieniem słodyczy , obecnie od czasu do czasu chce mi się chipsów i za nimi tęsknie. Wody pochłaniam już 3 litry dziennie także jest ok. Mam nadzieje , że uda Ci się wytrwać w postanowieniu.

    OdpowiedzUsuń